To były czasy… :)

Temat na dziś miał być zupełnie inny 🙂  Szukałem materiałów, które chciałem zamieścić w poście i co znalazłem? Kilku osobom zapewne łezka w oku się zakręci! Tatiana w Radio Gra powiedziała, że ćwiczy już od roku… dzisiaj Tatiana ćwiczy już od 9 lat! No to wspominamy 🙂 Zapraszam do oglądania i słuchania… Naszych wspomnień!

Na początku było szkolenie:) A potem już poszło… Radio, gazety, wywiady, internety…  Bez ściemy… Dzisiaj możecie sobie nie tylko poczytać, ale też posłuchać i popatrzeć…

 

O i proszę… Jest i audycja z RADIO GRA… Tatiana i Mateusz opowiadają o tym co to w ogóle jest aqua aerobik!

Dzień kobiet z Joelem Pedro Muianga czyli „Makumbą” z  teledysku zespołu Big Cyc, który chyba ma zdolne geny bo karierę zrobił On, a teraz na scenie czadu daje jego córka. Z Joelem zrobiliśmy kilka naprawdę fajnych „Dni Kobiet”.

Były też zdjęcia robione pod wodą przez prawdziwego magika, z kosmicznym sprzętem… a raczej podwodnym…

Później aqua aerobik z laserami, kwiatami i szampanem… znaczy… bez alkoholowym oczywiście 😉

A no i jeszcze kilka innych imprez… 

Nie samym aqua aerobikiem człowiek żyje 😉 Mamy też sukcesy pływaków, którzy pierwsze szlify zdobywali właśnie pod naszym czujnym okiem…

Dzisiaj, te młode zawodniczki reprezentują nasz kraj w swojej grupie wiekowej! Miło? Bardzo!

Takich naszych sukcesów jest mnóstwo i nie starczyło by mi dzisiaj dnia żeby wszystkie je tutaj zamieścić… pomyślałem jednak, że kilku osobom zrobi się miło, że o nich pamiętamy, i że dobrze było ich na swojej drodze spotkać.

Pozdrawiam i do przyszłego piątku.

www.oPLYWANIUblog.pl

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *